• AC Steckdose+Schalter (SWRF-2001A41048)
SPECIFICATION:
Rating: 10 A 250 V AC
Mounting Hole: 45.8 x 20.0 mm
Terminal Type: 4.8mm #187
Electrical Strength: AC 2,000 V 1 Minute
Contact Resistance: 30MΩ Max.
Insulation Resistance: 1,000 MΩ Mim. 500V DC
*With Rocker Switch (4 Pin)
Model : SWRF-2001A41048
SPECIFICATION:
Rating: 10 A 250 V AC
Mounting Hole: 45.8 x 20.0 mm
Terminal Type: 4.8mm #187
Contact Resistance: 30MΩ Max.
*With Rocker Switch (4 Pin)